اینترنت نسل ۴ ثابت (TD-LTE)

خدمات اینترنت نسل ۴ ثابت یا فناوری TD-LTE یکی از راه‌های دسترسی به اینترنت است که بر بستر LTE فعال بوده و روی یک فرکانس ارسال و دریافت را انجام می‌دهد که با سرعتی بالا و فناوری بی سیم آخرین نسل اینترنت ثابت پهن باند می باشد و برای تامین اینترنت منازل و سازمان ها و موسسات و شرکت های تجاری استفاده می شود.

از مزایای این سرویس نسبت به سرویس های دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالاتر:

  سرویس ۴G که با نام اینترنت TD-LTE یا اینترنت نسل چهارم نیز شناخته می شود، جدیدترین نسل اینترنت ثابت می باشد که تا سرعت حدود Mbps 40 را پوشش می دهد.

 • رفع محدودیت زمانی:

  این سرویس مشکل نداشتن پورت های خالی و خط تلفن ثابت را برطرف کرده است و شما به راحتی می توانید در هر مکانی که هستید از سرویس اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.

 • ارائه مودم با قابلیت جابه جایی:

  یکی از مشکلاتی که مشترکین ADSL با آن رو به رو هستند، جا به‌جایی سرویس و انتقال به مرکز مخابرات جدید و رانژه کردن خط تلفن می باشد. در سرویس اینترنت TD-LTE با توجه به اینکه انتقال داده ها از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه انجام می شود، امکان جا به جایی وجود دارد.

 • عدم نیاز به تلفن ثابت:

  یکی از بهترین مزایای اینترنت TD-LTE این است که برخلاف سایر سرویس ها مثل ADSL برای راه اندازی آن هیچ نیازی به خط تلفن ندارد و به سادگی با استفاده از مودم و سیم کارت می‌توانید آن را راه اندازی کنید.

 • راه اندازی سریع:

  از آنجایی که این سرویس وابسته به زیر ساخت های مخابراتی نیست، بلافاصله پس از دریافت سیم کارت، امکان فعال سازی سیستم برای مشترک مبنا تلکام فراهم می شود.

 • پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود:

  نحوه انتقال داده ها، در شبکه اینترنت ثابت TD-LTE از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه است. بنابراین با ثابت بودن مشترک، امکان اتصال و استفاده از منابع برای تجربه شبکه ای پایدار، با تاخیر پایین و سرعت بالا در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت.

اگر در حال حاضر از سرعت اینترنت خود راضی نیستید یا منطقه شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ADSL ندارد ما به شما اینترنت پرسرعت TD-LTE ثابت (با دامنه سرعت ۱ مگابیت بر ثانیه تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه) را پیشنهاد می کنیم.

لیست سرویس های حجمی TD-LTE پارس مهر ارتباطات

نوع سرویسحجمهزینه بدون مودمهزینه با مودم
یک ساله400 گیگابایت8,900,00026,900,000
یک ساله1000 گیگابایت21,900,00039,900,000
یک ساله2000 گیگابایت34,900,00054,900,000

هزینه نصب و راه اندازی و مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

آدرس(ضروری)
10 − 1 =

اینترنت TD-LTE
برای خرید اینترنت پرسرعت و اطلاع از جدیدترین جشنواره ها فرم را پر کنید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.