سیسکو

شرکت سیسکو یک کمپانی آمریکایی تولیدکننده تجهیزات شبکه است که مرکز آن در شهر سن خوزه، کالیفرنیا و در ناحیه مشهور به silicon valley متعلق به ایالت کالیفرنیا قرار دارد.
شرکت سیسکو در حال حاضر بزرگترین و معروف ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات شبکه و ارتباطات در دنیاست.
فعالیت اصلی این شرکت طراحی، تولید و فروش سخت افزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطاتی و ارتباطات راه دور و دیگر خدمات و محصولات های تک در این زمینه است.
سیسکو معمولا تجهیزات تولیدی خود را با سه نام تجاری سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک به فروش می‌رساند.

سیسکو روتر 1841

تجهیزات و محصولات سیسکو:

شرکت سیسکو کار خود را با طراحی روترهای چند پروتکله شروع کرد ولی امروزه تنوع محصولات آن به قدری زیاد است که می توان محصولاتشان را همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت های بزرگ مشاهده کرد. همانطور که اشاره شد میتوان از این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین برندها در زمینه تجهیزات شبکه‌ای نام برد. از پرکاربردترین محصولات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آیپی فون سیسکو
  شرکت سیسکو گستره وسیعی از تلفن های IP را تولید می نماید که میتواند هر نیازی را پاسخگو باشد. کیفیت ساخت تلفن های سیسکو از لحاظ سخت افزاری بسیار بالا می باشد. از دیگر ویژگی های آن میتوان به ظاهر زیبای گوشی ها اشاره کرد که هر کاربری را به استفاده از این تلفن ها وسوسه می نماید.
 • روتر سیسکو
  شرکت سیسکو روترهای متنوعی را برای کاربردهای مختلف در رده‌های Branch، WAN aggregation و Service Providerها ارائه کرده است که به دلیل قابلیت‌های زیاد با وجود قیمت بالا از بهترین و پرفروش‌ترین روترهای بازار هستند.
 • سوییچ سیسکو
  سوئیچ سیسکو انواع مختلفی دارد و متناسب با نیاز سازمان‌ها، از پرکاربردترین سوئیچ‌های شبکه در دیتاسنترها و سازمان‌ها است که با توجه به نیاز هر سازمان، می‌توان از انواع مدیریتی و غیر مدیریتی آن استفاده کرد.

محصولات موجود از برند سیسکو

روتر سیسکو مدل ۱۸۴۱

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید
دارای ۲ اینترفیس با سرعت ۱۰ و ۱۰۰ پشتیبانی از پروتکل های مدیریتی SNMP, HTTP, SSH-2 پشتیبانی از پروتکل های شبکه IPSec

گوشی تلفن تحت شبکه سیسکو مدل CP-7961

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید
 • تعداد خطوط: ۶ لاین
 • پروتکل های سیگنالینگ: SCCP, SIP
 • کدک های صوتی: G.711a, G.711mu, G.722, G.729a, G.729A/B, ILBC
 • تعداد ماژول توسعه: تا ۲ ماژول