پهنای باند اختصاصی

پهنای باند به مقدار داده ای اشاره دارد که می تواند در یک زمان از طریق یک شبکه کامپیوتری یا اتصال به اینترنت منتقل شود. هر چه مقدار پهنای باند بیشتر باشد، داده های بیشتری را می توان از طریق آن در یک زمان معین منتقل کرد و در نتیجه اتصال سریعتر ایجاد می شود.

پهنای باند اختصاصی شرکت پارس مهر ارتباطات، خدمتی است که امکان دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد.

امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هر مجموعه است و اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که در بسیاری از شرایط توان پاسخ‌گویی به نیازهای ارتباطی سازمان‌ها را ندارد و آن‌ها را دچار مشکل می‌کند.

سرویس پهنای باند کاملا اختصاصی بوده و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه‌روز تضمین می‌شود. این سرویس بدون نوسان و تاخیر در انتقال داده، با سرعت دریافت و ارسال اطلاعات برابر ارائه می گردد.

پهنای باند اختصاصی بر روی بستر ارتباطات رادیویی، فیبر نوری و همچنین VPLS شرکت ارتباطات زیرساخت برای مشترکین قابل استفاده است.

مزایای پهنای باند اختصاصی پارس مهر ارتباطات:

  • عدم محدودیت در سرعت، حجم
  • تقارن بین سرعت دانلود و آپلود

  • تضمین ارائه سرویس با پایداری ۹۹.۵٪

  • امکان سنجی رایگان در حداقل زمان ممکن

  • پشتیبانی و مانیتورینگ شبانه‌روزی
پهنای باند اختصاصی
20
پاپ سایت
3
نمایندگان
600
مشتریان سازمانی

سفارش پهنای باند اختصاصی در خراسان

 کیفیت اتصال اینترنت شما به طور مستقیم بر کسب و کار، عملکرد آن و حتی کیفیت کار کارکنان شما تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که پهنای باند اختصاصی بسیار کاربردی و پرطرفدار است. ما در شرکت پارس مهر ارتباطات با پهنای باند اختصاصی و ارائه پیشنهادات معتبر همراه شما هستیم. همچنین در صورت بروز هرگونه سوال یا اشکالی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش و فنی در ارتباط باشید.

پهنای باند اختصاصی نیشابور
درخواست مشاوره رایگان سرویس پهنای باند اختصاصی
9 + 4 =