اینترنت پر سرعت +ADSL2

اینترنت پرسرعت +ADSL2 یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های اینترنتی در ایران و گزینه محبوبی برای مشترکین خانگی است.

شرکت پارس مهر ارتباطات با استفاده از یک دهه تجربه در زمینه ارائه سرویس‌های اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز‌افزون به اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه این خدمات نموده است. در حال حاضر این سرویس‌ها با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده است. در روش ارتباطی اینترنت پرسرعت ADSL کامپیوتر یا کل شبکه داخلی شما در اتصال دائم با شبکه جهانی اینترنت می‌باشد.

ADSL فناوری است که جهت برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار کاربران خانگی قرار گرفته است. با بهره گیری از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن، به صورت دائم و با سرعت بالا به اینترنت متصل شوند.
هم‌اکنون، استفاده از فناوری اینترنت پرسرعت DSL و انتقال داده به کمک سیم‌های مسی تلفن به یکی از آسان‌ترین راه‌های انتقال داده‌ها و دسترسی به شبکه‌ی جهانی تبدیل شده است
در توضیح این فناوری و استفاده دو منظوره از یک خط تلفن باید گفت، اساس این فناوری استفاده از فضای خالی سیم های مسی تلفن است. بدین ترتیب که سیم مسی تلفن همانند لوله ایست که هنگام استفاده از تلفن برای مکالمه های صوتی، تنها قسمت اندکی از فضای آن به کار گرفته و مشغول می شود بدین صورت به سادگی می توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت.
کاربران خانگی نیازی به استفاده از تجهیزات خاص و پیچیده ای ندارند و تنها با یک مودم ADSL و یک تفکیک کننده (اسپلیتر) می توانند به سادگی به این فناوری دست پیدا کنند. جهت استفاده همزمان از صوت و دیتا لازم است فرکانس های گفته شده از هم تفکیک گردند که برای این منظور از اسپیلیتر استفاده می شود.

مهمترین ویژگی ها و مزایای  +ADSL2 عبارت است از:

  • ارتباط همیشگی، مطمئن و بی‌وقفه به اینترنت، بدون نیاز به شماره‌گیری
  • سرعت بالا در تبادل داده‌ها، کاربردهایی چون کنفرانس ویدیویی و تلفن اینترنتی را فراهم می‌سازد
  • توانایی ارائه سرویس‌هایی مانند دولت الکترونیک، پزشکی الکترونیک، آموزش سمعی بصری، شبکه اختصاصی مجازی و غیره
  • توانایی استفاده همزمان از خط تلفن و سرویس اینترنت
  • نصب سریع و آسان سرویس‌های اينترنت adsl

خدمات adsl نسبت به سایر سرویس های اینترنتی دیگر به صرفه‌تر است. شما میتوانید تعرفه های این سرویس را در جدول زیر مشاهده فرمایید.

لطفا تلفن ثابت خود را به همراه کد شهر وارد کنید
آدرس
10 + 2 =

مشاوره اینترنت
برای خرید اینترنت پرسرعت و اطلاع از جدیدترین جشنواره ها فرم را پر کنید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.